Apartament 3+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane

ID TRR-415-2m
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 12
Sipërfaqe m2 220
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Faik Konica

Apartament me qira tek Parku i Madh ne Tirane .
I pozicionuar ne katin e 12-te te nje pallati te ri me ashensor.
Pallati ka cilesi te larte ndertimi dhe ne apartament jane bere punime me materjale cilesore dhe rikonstruktime me gips.
Ndertesa ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara prane Parkut Kombetar dhe prane pikave kyce dhe qendrore te kryeqytetit.
Me nje siperfaqe prej 220 m2 ofron 3 dhoma gjumi,kuzhine,2 ballkone dhe 2  tualete.
Eshte i organizuar ne sallon spacioz me dalje ne ballkon, zone ngrenje e vecuar, kuzhine e vecuar me dalje ne verande,korridor qe te con ne dhomat e gjumit dhe tualet.
Nje nga dhomat eshte ideuar ne forme studio.
Dhoma matrimoniale ka nje zone te vecuar me vetrata te medha qe mund te perdoret si garderobe dhe ka tualet me hidromasazh.
Gjithashtu edhe dhoma e trete ka nje zone te vecuar qe mund te pershtatet si studio ose garderobe.
Apartamenti eshte i shtruar me pllaka cilesore dhe dhomat e gjumit me parket.
Kuzhina eshte e kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme e lavastovilje ,dhe tualetet te pajisura me hidrosanitare cilesore.
Veranda ofron nje pamje shlodhese te rrethuar nga pyje dhe gjelberim.
Ka akses ne rrugen e Elbasanit, sheshin Nene Tereza dhe ambasadat Amerikane ,Italiane etj.

Ndertesa ofron administrim dhe sigurim 24h
Ofron parkim me garazhd poshte nderteses.


Cmimi 1000 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 321-6V 900 €

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Liman Kaba ne Tirane
Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-te te nje
Me Qira 1117-48L 1100 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges Liman Kaba ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-te te nje pallati te ri ne ...

Apartament me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 216-19b 900 €

Apartament me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar te Tiranes.
Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallat
Me Qira 117-49L 1100 €

Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar te Tiranes. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, prane ...

Apartament 3+1 per qira ne zonen midis Komunes se Parisit dhe Selites, ne rrugen Rasim Kalakulla, Ti
Me Qira 120-30H 900 €

Apartament 3+1 per qira ne zonen midis Komunes se Parisit dhe Selites, ne rrugen Rasim Kalakulla, Tirane. Ndodhet ne ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje vile 4-ka
Me Qira 1220-24V 900 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile 4-kateshe. Ka nje ...

Apartament me qera ne kompleksin rezidencial Sunrise ne Lunder ,  Tirane.

Pozicionohet shume
Me Qira 417-39a 1100 €

Apartament me qera ne kompleksin rezidencial Sunrise ne Lunder ,  Tirane. Pozicionohet shume prane me qendren ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje p
Me Qira 117-1L 1100 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje pallati te ri pa ...