Apartament 3+1 per qira prane rruges se Barrikadave ne Tirane

ID TRR-524-53X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 650
Kati 2
Sipërfaqe m2 82
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdulla Gjinali

Apartament per qira ne rrugen Abdulla Gjinali ne Tirane.
Apartament pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter.
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 82 m2 dhe organizohet ne tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, nje tualet dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet totalisht i mobiluar me nje stil bashkekohor.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga kater kondicionere te pozicionuar ne tre dhomat e gjumit dhe ne dhomen e ndenjes. 
Orientohet nga jug-lindja duke mundesuar drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites.
Prane nderteses mund te gjeni dhe poste parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje nder zonat me te zhvilluara te Tiranes, prane te cilit do te gjeni dhe shume facilitete dhe sherbime.
Zona ka akses te menjehershmen ne rrugen e Barrikadave, ne qendren e Tiranes, ne Bulevardin Zogu i Pare dhe ne zonen e 9-katesheve.


Cmimi: 650 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te te nje palla
Me Qira 515-51m 550 €

Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen “Qemal Guranjaku” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne kat
Me Qira 513-10 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen “Qemal Guranjaku” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Lidhja e Prizerinit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 11
Me Qira 917-30d 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Lidhja e Prizerinit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11te dhe te fundit te ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Dora D’Istria prane Liqenit Artificial ne Tirane. 
Apar
Me Qira 623-18R 700 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Dora D’Istria prane Liqenit Artificial ne Tirane.  Apartamenti ...

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 ne nje pallat te ri p
Me Qira 815-44b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 ne nje pallat te ri prane Vesa ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Shyqyri Brari ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 6-te ne
Me Qira 1015-57b 700 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Shyqyri Brari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje kompleks te ri ...


Apartament me qira ne rrugen Sheh Ahmet Pazari, prane Ambassador 3, ne Tirane.
Banesa eshte e poz
Me Qira 123-37Z 750 €

Apartament me qira ne rrugen Sheh Ahmet Pazari, prane Ambassador 3, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mihal Popi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vj
Me Qira 1020-10i 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mihal Popi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter. Apartamenti ...