Apartament 3+1 per qira tek Liqeni i Thate ne Tirane

ID TRR-522-9V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550 Euro
Kati 1
Sipërfaqe m2 130 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hamdi Sina

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 130 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, tre dhoma gjumi, dy banjo, korridor dhe tre ballkone.

Shtepia ofrohet pjeserisht e mobiluar dhe ne gjendje te mire.

Ngrohja dhe ftohja kryhet nga nje kondicioner i vendosur ne sallon.

Pozicionimi nga lindja ben qe apartamenti te kete ndricim te bollshem natyral.

Pallati ofron administrim dhe siguri, zona eshte mjaft e njohur dhe e kerkuar.

Ofron dhe vend parkimi me vleren 50 euro.

Ka akses direkt ne rrugen Liqeni i Thate, Autostraden Tirane-Elbasan dhe shume prane Parkut te Madh te Tiranes.

Cmimi: 550 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pa
Me Qira 118-27R 500 €

Apartament me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te vjeter ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te b
Me Qira 814-10j 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te banimit, me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete
Me Qira 918-28d 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per qera tek rruga Ilia Shyti ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne kati e pare te
Me Qira 823-30X 650 €

Apartament 3+1 per qera tek rruga Ilia Shyti ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne kati e pare te nje vile te re dy ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dhimiter Kamarda ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje vile tr
Me Qira 722-15G 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dhimiter Kamarda ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile tre kateshe. Ka nje ...

Apartament me qera prane bllokut te Ambasadave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat t
Me Qira 1115-35b 500 €

Apartament me qera prane bllokut te Ambasadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, te ndertuar ...

Apartament 3 + 1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt
Me Qira 714-33b 480 €

Apartament 3 + 1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nj
Me Qira 616-53T 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3 kateshe ...