Apartament 3+1 per qira tek Zogu i Zi ne Tirane

ID TRR-322-56N
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 90 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Zogu i Zi

Apartament 3+1 per qira prane me Ring center ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e dyte banim te nje kompleksi shume te njohur dhe te pelqyer per banim tek Zogu i Zi.
Pallati eshte i pajisur me 2 ashensore dhe eshte i mire administruar.
Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 90 m2 te organizuar ne 1 sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi,  nje tualet te pajisur me  vaske dhe 1 ballkon te mbyllur.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar, i pershtatshem per banim dhe i shtruar i gjithi me parket.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga kondicioneret e instalua ne sallon
Orientohet nga lindja duke siguruar ndricim te bollshem me drite natyrale.
Kryqezohet me rrugen e Durresit, rrugen Mine Peza , rrugen Muhamet Gjollesha dhe rrugen Dritan Hoxha

Cmimi: 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament luksoz me qera ne Rrugen Mahmut Fortuzi perballe Gjimnazit Sami Frasheri.
Hyrja ndodhet
Me Qira 617-57K 500 €

Apartament luksoz me qera ne Rrugen Mahmut Fortuzi perballe Gjimnazit Sami Frasheri. Hyrja ndodhet ne katin e 4-te te ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Mustafa Kacaci prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane.

Ndodhet n
Me Qira 1020-23V 510 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Mustafa Kacaci prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te ...

Apartament 3+1 me qera prane Gardes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt dhe te fundit t
Me Qira 1013-46 500 €

Apartament 3+1 me qera prane Gardes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt dhe te fundit te nje pallati ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi.
Banesa ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te r
Me Qira 1116-41L 700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi. Banesa ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri. Siperfaqja prej ...

Apartament me qera ne rrugen Rexhep Jella ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri
Me Qira 1014-76b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Rexhep Jella ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 3+1 me qera te rruga Myslym Shyri.

Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pal
Me Qira 1116-12L 500 €

Apartament 3+1 me qera te rruga Myslym Shyri. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues ...

Apartament dupleks me qira ne rrrugen Frosina Plaku ne Tirane
Shtepia ndodhet ne katin e pare 
Me Qira 222-28N 700 €

Apartament dupleks me qira ne rrrugen Frosina Plaku ne Tirane Shtepia ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje ...

Apartament 3+1 me qera te rezidenca Kodra e Diellit  ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 322-14S 650 €

Apartament 3+1 me qera te rezidenca Kodra e Diellit  ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi te ri ...