Apartament 3+1 per shitje prane Fakultetit Juridik ne Tirane

ID TRS-1021-4N
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 403.000
Kati 6
Sipërfaqe m2 217
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Milto Tutulani
Planimetria Shkarko

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.
Hyrja pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri te pajisur me dy ashensore dhe te administruar mire.
Apartamenti ndahet ne sallon te madhe me kuzhine, tre dhoma gjumi, tre banjo, dy ballkone dhe nje verande te madhe, te gjitha te perfshira ne nje siperfaqe totale 217 m2 ku 58.7 m2 eshte siperfaqe verande, 132 m2 eshte siperfaqe e brendshme dhe 26 m2 siperfaqe e perbashket.
Ambienti shtepiak ofrohet i pamobiluar dhe i shtruar me parket.
Banesa orientohet nga veriu por duke qene kat i fundit, shtepia ndricohet me drite te bollshme natyrale pergjate gjithe dites nga te gjitha anet.
Ofrohet edhe vende parkimi ne katet e nendheshme te pallatit por me pagese ekstra 35.000 euro.
Prona ka certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 403.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.
Banesa eshte pjese e nje pallati te r
Në Shitje 1021-6N 397.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Banesa eshte pjese e nje pallati te ri, i cili ndodhet ...