Apartament 3+1 per shitje prane Fakultetit Juridik ne Tirane

ID TRS-1021-6N
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 397.000
Kati 6
Sipërfaqe m2 214
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Milto Tutulani
Planimetria Shkarko

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.
Banesa eshte pjese e nje pallati te ri, i cili ndodhet ne katin e gjashte afer Juridikut.
Ka nje siperfaqe totale prej 214 m2, nje siperfaqe te brendshme prej 129.6 m2 dhe nje siperfaqe te perbashket prej 25.58 m2 e cila organizohet ne nje sallon te bollshem me kuzhine dhe hapesire per ambient ngrenjeje, tre dhoma gjumi, hapesire per garderobe, tre banjo dhe nje verande prej 58.8 m2.
Apartamenti ofrohet i pamobiluar.
Ka nje orientim per nga veriu dhe ndricohet me drite natyrale gjate dites.
Pallat ka 2 ashensor dhe eshte i mire-administruar.
Ka vend parkimi me pagese ekstra prej 35.000 euro ne katet e nendheshme te nderteses.
Prona ofrohet me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 397.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.
Hyrja pozicionohet ne katin e gjashte
Në Shitje 1021-4N 403.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Hyrja pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ...