Apartament 3+1 per shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane (TRS-1018-2L)

ID TRS-1018-2L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 77.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 93 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kongresi i Tiranes

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter shume prane me rrugen kryesore.

Ofron siperfaqe e brendshme prej 93 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, tualet, koridor dhe ballkon.

Ofrohet pjeserisht i mobiluar pervec pajisjeve elektroshtepiake.

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet 2 kondicionereve te vendosur ne sallon dhe kuzhine.

Dritaret jane dopjo xham dhe te pajisura me grila dhe ballkoni me tende dielli.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe te zhvilluar se fundmi prane sherbimeve te ndryshme si: supermarket, farmaci, fure buke, kende lojerash, bare, restorante etj.

Zona eshte lehtesisht e aksesueshme dhe me nje infrastukture te rregullt.

Ndodhet prane ruges se Durresit, Unazen e vogel te Tiranes dhe pak minuta nga Qendra e qytetit.

Apartamenti eshte i pajisur me certificate te rregullt pronesie per siperfaqen 78 m2.

Cmimi: 77.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Muhamed Deliu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 te  nje pal
Në Shitje 819-38S 67.000 €

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Muhamed Deliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te  nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Niko Avrami ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 6 (fundit) i nj
Në Shitje 1121-39V 75.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Niko Avrami ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 6 (fundit) i nje pallati te vjeter ...

Apartament 3+1 per shitje prane rruges Odhise Paskali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste jo te fun
Në Shitje 320-4S 72.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane rruges Odhise Paskali ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste jo te fundit te nje pallati ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Selaudin Zorba ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te banim nje p
Në Shitje 519-44T 69.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Selaudin Zorba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te banim nje pallati pa ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Mahmut Xheliu ne Tirane

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati e
Në Shitje 720-23V 85.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Mahmut Xheliu ne Tirane Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues pa ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Durresit buze rruge kryesore ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-
Në Shitje 1119-36S 78.300 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Durresit buze rruge kryesore ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt dhe te fundit te ...


Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kostaq Cipo ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e katert jo t
Në Shitje 1219-7S 67.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kostaq Cipo ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e katert jo te fundit te nje ...

Apartament per shitje ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te dhe te
Në Shitje 215-20b 90.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te dhe te parafundit te nje ...