Apartament 3+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane

ID TRS-1221-42N
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 90.000
Kati 6
Sipërfaqe m2 83.60
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Vellezerit Manastirli

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Vellezerit Manastirli prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane.
Ky apartament ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe te preferuara te qytetit te Tiranes.
Shtepia ndodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te nje pallati ekzistues.
Siperfaqja prej 83.60 m2 ka nje shperndarje te tille: 1 sallon se bashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 1 tualet,1 ballkon dhe korridor.
Hyrja ofrohet totalisht e mobiluar.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga kondicioneret e instaluar ne cdo dhome.
Zona ju siguron te gjitha kushtet e nevojshme per banim.
Apartamenti eshte i ndricuar gjate gjithe dites pasi pozicionohet nga lindja.
Ka akses ne rrugen e Durresit, rrugen Muhamet Gjollesha dhe Naim Frasheri.
Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.


Cmimi: 90.000 euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 ne shitje prane Albtelecom ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e VI-te te
Në Shitje 1013-42 94.000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane Albtelecom ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e VI-te te nje pallati ...

Apartament 3+1 per shitje, prane shkolles Partizani ne zonen e Selvise, ne Tirane. 
Apart
Në Shitje 518-12E 87.000 €

Apartament 3+1 per shitje, prane shkolles Partizani ne zonen e Selvise, ne Tirane.  Apartamenti, ndodhet ne ...

Apartament ne shitje ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Në Shitje 315-57m 100.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Mahmut Xheliu ne Tirane

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati e
Në Shitje 720-23V 85.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Mahmut Xheliu ne Tirane Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues pa ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Odhise Paskali ne Tirane

Pozicionohet ne katin e 1-re te nje
Në Shitje 418-7L 80.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Odhise Paskali ne Tirane Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati te vjeter ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te n
Në Shitje 1116-3K 100.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te
Në Shitje 1018-2L 77.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter shume prane ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Durresit buze rruge kryesore ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-
Në Shitje 1119-36S 78.300 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Durresit buze rruge kryesore ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt dhe te fundit te ...