Apartament 3+1 per shitje prane rruges Petro Nini Luarasi ne Tirane (TRS-1116-3K)

ID TRS-1116-3K
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 100.000 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 107.5 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Zonja Curri, prane Tregut Elektrik

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter pra ashensor shume prane Tregut Elektrik.

Ka nje hapesire banimi prej 107.5 m2 te shperndare ne 2 dhoma ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon.

Shtepia shitet e mobiluar dhe kuzhina eshte pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Apartamenti orientohet nga jugu duke u ndricuar gjate gjithe dites me drite natyrale.

Zona ne te cilen ndodhet pallati eshte mjafte e qete dhe prane shume sherbimeve te ndryshme qe bejne te mundur nje jetese sa me komode.

Zona krijon lehtesisht akses ne rrugen Petro Nini Luarasi, rruga Todi Shkurti, rruga Ali Demi, rruga Dalip Zavalani dhe shume rruge te tjera lidhese te zones perreth.

Kjo prone eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesise.

Cmimi 100.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje afer rruges se Durresit ne Tirane
Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pal
Në Shitje 218-59L 105.000 €

Apartament 3+1 per shitje afer rruges se Durresit ne Tirane Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter ...

Apartament 3+1 ne shitje prane Albtelecom ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e VI-te te
Në Shitje 1013-42 94.000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane Albtelecom ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e VI-te te nje pallati ...

Apartament 2+1 ne shitje ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e V
Në Shitje 913-19 110.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Ramazan Demneri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete
Në Shitje 618-5d 110.400 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Ramazan Demneri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje, prane shkolles Partizani ne zonen e Selvise, ne Tirane. 
Apart
Në Shitje 518-12E 87.000 €

Apartament 3+1 per shitje, prane shkolles Partizani ne zonen e Selvise, ne Tirane.  Apartamenti, ndodhet ne ...

Apartament per shitje ne Linze, Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te n
Në Shitje 1217-60R 110.000 €

Apartament per shitje ne Linze, Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e katert te nj
Në Shitje 120-20S 87.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Androkli Kostallari, ne Tirane.
Ndodhet
Në Shitje 119-34S 88.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Androkli Kostallari, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te ...