Apartament 3+1 per shitje ne Linze, Tirane (TRS-1217-60R)

ID TRS-1217-60R
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 110.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 207 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Linze
Planimetria Shkarko

Apartament per shitje ne Linze, Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te nje pallati te ri.

Siperfaqja totale eshte 207 m2 eshte perbere nga 68 m2 verande, 11 m2 siperfaqe e perbashket dhe 121 m2 siperfaqe e brendshme e organizuar ne nje dhome ndenje, tre dhoma gjumi, nje ballkon, korridore dhe dy tualete.

Apartamenti ofrohet i pa mobiluar.

Ka akses per te dale ne tarrace dhe per ngrohje diellore.

Njera nga qoshet e sallonit te jep mundesine e ndertimit te nje oxhaku.

Punimet e kryera ne apartament jane te nje cilesie te mire.

Ndodhet ne nje zone qe ofron qetesine qe nuk mund ta siguroni ne pjeset me te populluara te qytetit.

Ne cmim perfshihet edhe nje vend parkimi ne katin e nendheshem te pallatit me siperfaqe totale 28.6 m2.

Prona eshte e pajisur me dokumenta te rregullta pronesie.

 

Cmimi 110.000 euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Androkli Kostallari, prane kompleksit Panorama ne Tirane.
Ndodh
Në Shitje 1219-9S 123.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Androkli Kostallari, prane kompleksit Panorama ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te n
Në Shitje 1116-3K 100.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje komplek
Në Shitje 418-24a 109.000 €

Apartament per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje kompleksi pallatesh te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Ramazan Demneri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete
Në Shitje 618-5d 110.400 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Ramazan Demneri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament ne shitje ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri
Në Shitje 315-57m 100.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Apartament 2+1 i adaptuar ne 3+1, ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Në Shitje 1118-23E 100.000 €

Apartament 2+1 i adaptuar ne 3+1, ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te te nje ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Reshit Collaku prane rruges Postes Qendrore ne Tirane.

Aparta
Në Shitje 318-56d 120.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Reshit Collaku prane rruges Postes Qendrore ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne ...

Apartament 3+1 ne shitje te Qendra Kristal ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te popu
Në Shitje 1113-22 123.000 €

Apartament 3+1 ne shitje te Qendra Kristal ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te populluar te qytetit, ...