Apartament 3+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRS-821-49V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 380.250
Kati 4
Sipërfaqe m2 141.6
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Themistokli Germenji

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.
Banesa pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri e pajisur me ashensor. 
Siperfaqja totale e shtepise eshte 141.6 m2 ndersa siperfaqja e brendshme eshte 130 m2 e cila organizohet ne sallon dhe kuzhine, tre dhoma gjumi, korridor, dy banjo dhe ballkon. 
Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar dhe aktualisht eshte i dhene me qira per zyre.
Ngrohja dhe ftohja kryhen nga kondicionere te vendosur ne cdo dhome. 
Pozicioni nga lindja ben te kete ndricim natyral te bollshem gjate gjithe dites. 
Pallati ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe te kerkuar. Ofron administrim dhe siguri 24h.
Ka akses direkt ne rrugen e Elbasanit, rrugen Papa Gjon Pali 2, Bulevardin Deshmoret e Kombit dhe prane Sheshit Nene Tereza.
Perfshire ne cmim dhe nje vend parkimi nentoke.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 380.250 Euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin XI dhe XII te
Në Shitje 413-56 381.000 €

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin XI dhe XII te nje pallati te ri, ...