Apartament 3+1 per shitje prane stadiumit Dinamo ne Tirane (TRS-719-10T)

ID TRS-719-10T
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 310.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 135 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gjin Bue Shpata

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te dhe te fundit te nje pallati pa ashensor.

Apartamenti ka nje siperfaqe e brendshme prej 135 m2 dhe 135 m2 verande.

Ambienti i brendshem eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone.

Dhomat jane te medha dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Shtepi ofrohet e pamobiluar ose e mobiluar ne varesi te preferencave te klienteve.

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar nga klientet vendas dhe te huaj.

I orientuar nga veriu apartamenti eshte i shtruar me pllaka ne te gjithe siperfaqen e tij.

Apartamenti ka dhe tarracen me siperfaqe 135 m2 te shfrytezueshme si verande.

Ka akses direkt ne zonen e Bllokut, sheshin Willson etj.

Prona eshte e pajisur me certifikate re rregullt pronesie.

 

Cmimi: 310.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Abdyl Frasheri prane Bllokut, ne Tirane.
Apartamenti pozicionoh
Në Shitje 717-2K 308.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Abdyl Frasheri prane Bllokut, ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ndodhet ne katin ...

Apartament per shitje ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8 te nje pallati te
Në Shitje 620-1a 315.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8 te nje pallati te ri. Me siperfaqe ...

Apartament per shitje ne nje qender rezidenciale moderne te sapoperfunduar ne Lunder.
Rezidenca esh
Në Shitje 1019-25a 300.000 €

Apartament per shitje ne nje qender rezidenciale moderne te sapoperfunduar ne Lunder. Rezidenca eshte e perbere nga ...

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 5 dhe te
Në Shitje 220-17H 320.000 €

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 5 dhe te 6 te nje pallati te ...