Apartament 4+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRR-320-22a
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800
Kati 4
Sipërfaqe m2 120
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdyl Frasheri

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, ndodhet ne krah te Presidences. 
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati shume te mirembajtur , pa ashensor.

Pallati eshte i rrethuar dhe aksesi eshte me porte duke ju dhene mundesine te gjithe banoreve te kene nje jetese te qete dhe sitgurte.
Apartament ka siperfaqe 120 m2 ofron sallon , kend kuzhine, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, 2 tualete.

Shtepia ofrohet totalisht i mobiluar, kuzhina me te gjitha paisjet, kondicioner ne cdo dhome, panele diellore ne tarrace.

Dhomat e gjumit jane te shtruara me parket, kryeson mobilimi i drurit ne te gjithe shtepine.
Zona eshte mjaft e preferuar si nga vendas ashtu dhe te huaj, lidhet shume shpejt me te gjitha pikat kyce te qytetit.


Pallati ofron administrim dhe vende parkimi ne pjesen e oborrit.

Cmimi 800 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 4+1 me qira ne rrugen Riza Cerova prane rruges 4 Deshmoret.
Pozicionohet ne katin e 3 te
Me Qira 623-20R 850 €

Apartament 4+1 me qira ne rrugen Riza Cerova prane rruges 4 Deshmoret. Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri ...

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te dhe te 8-t
Me Qira 117-40L 900 €

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te dhe te 8-te te nje pallati te ...

Apartament 4+1 me qira ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 5-te bani
Me Qira 1221-14N 700 €

Apartament 4+1 me qira ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 5-te banim te nje pallati te ...

Apartament 4+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Shtepia dodhet ne katin e peste dhe te fundi
Me Qira 419-34S 900 €

Apartament 4+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Shtepia dodhet ne katin e peste dhe te fundit te nje pallati te ...