Apartament 4+1 me qira prane gjimnazit Partizani ne Tirane

ID TRR-623-20R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 850
Kati 3
Sipërfaqe m2 150
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Riza Cerova

Apartament 4+1 me qira ne rrugen Riza Cerova prane rruges 4 Deshmoret.
Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri pa ashensor dhe ka nje siperfaqe te brendshme prej 150 m2.
Organizohet ne 1 sallon, 1 kuzhine e vecuar, 4 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga sistemi qendror i ngrohjes dhe nga kondicionere te instaluar ne secilen dhome.
Ne sallon gjithashtu ndodhet dhe nje oxhak funksional qe mundeson ngrohjen e sallonit dhe i jep atij nje stil te vecante. 
Hapesira e apartamentit eshte e bollshme dhe ndricohet gjate gjithe dites me drite natyrale.
Zona eshte e qete, mjaft e preferuar dhe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme ne perditshmeri.
Ka akses te lehte me rrugen e Dibres, rrugen Bardhyl, zonen e Pazarit te Ri, zonen e Brrylit dhe rruge te tjera nderlidhese. 
Mundesi parkimi ne hapesirat e perbashketa poshte pallatit.

Cmimi: 850 Euro/Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 4+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Shtepia dodhet ne katin e peste dhe te fundi
Me Qira 419-34S 900 €

Apartament 4+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Shtepia dodhet ne katin e peste dhe te fundit te nje pallati te ...

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te dhe te 8-t
Me Qira 117-40L 900 €

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te dhe te 8-te te nje pallati te ...

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, ndodhet ne krah te Presidences. 
Po
Me Qira 320-22a 800 €

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, ndodhet ne krah te Presidences.  Pozicionohet ne katin ...