Apartament 4+1 me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane (TRR-117-10K)

ID TRR-117-10K
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 200 m2
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Budi , prane Qytetit Studenti

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 2 kateshe ne nje nga zonat me te qeta te qytetit.

Ka nje hapesire prej 200 m2 te shperndare ne dhome te madhe ndenje, kuzhine me zone ngrenie, 4 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Shtepia ofrohet e mobiluar dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Apartamenti orientohet nga jug-lindja dhe eshte e pajisur ma ajer te kondicionuar per ngrohje-ftohje, gjithashtu eshte e pajisur me oxhak funksional.

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjafte e zhvilluar me sherbime te ndryshme si bare, restorante, transport publik etj.

Ka lehtesisht akses ne rrugen e Elbasanit, rrugen Ismail Qemali dhe shume rruge te tjera lidhese te zones perreth.

Cmimi 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 4+1 me qera  ne rrugen e Elbasanit ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te
Me Qira 118-7L 400 €

Apartament 4+1 me qera  ne rrugen e Elbasanit ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te
Me Qira 913-16 550 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ri, ...

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile.

Ka
Me Qira 519-37S 400 €

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile. Ka nje siperfaqe te ...

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Nodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te n
Me Qira 718-21d 600 €

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Nodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te nje pallati te ...