Apartament 4+1 me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane, (TRR-718-51d)

ID TRR-718-51d
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1300 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 180 m2
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Kopshti Botanik

Apartamanet 4+1 per qera ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje ndertese te re.

Siperfaqja e apartamentit eshte 180 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, kater dhoma gjumi, dy tualete, koridor dhe tre ballkone dhe lavanderi.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje mobilim te ri dhe te rehatshem.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e mundshme.

Ne sallon ftohja dhe ngrohja sigurohet nga sistem qendror ndersa ne dhomat e gjumit nga kondicioner.

Apartamenti eshte i shtruar i gjithi me parket.

Njeri nga tualet eshte i pajisur me dritare dhe dritaret jane te pajisur me grila dhe rrjeta kunder mushkonjave.

Apartamenti eshte i orientuar nga veri-lindja dhe jugu dhe ofron pamje nga liqeni artificial.

Njera nga dhomat eshte e pamobiluar dhe mobilohet ne varesi te kerkesave te klientit.

Zona eshte nje nga zonat me te qeta te Tiranes dhe ofron akses te lehte ne zonen e Liqenit Artificial, Unazen e Re te Tiranes etj.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Te perfshira ne cmim edhe dy vende parkimi ne katin -1 te pallatit.

 

Cmimi 1300 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën