Apartament 4+1 me qira prane Liqenit Artificial ne Tirane

ID TRR-1221-14N
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 5
Sipërfaqe m2 220
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shyqyri Brari

Apartament 4+1 me qira ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 5-te banim te nje pallati te ri shume prane Kopshtit Botani.
Pallati ne te cilin ndodhet eshte i pajisur me ashensor dhe eshte i mireadministruar.
Brenda siperfaqes prej 128.90 m2 perfshihet salloni i madh, kuzhina e ndare, kater dhoma gjumi, dy tualete, korridor, 1 ballkon dhe nje verande me siperfaqe prej 91.1 m2.
Apartamenti ofrohet i arreduar thjeshte dhe komode, e pershtatshme per nje jetese te rehatshme fale hapesires se ambienteve dhe pamjes panoramike.
Salloni ka hapesire te bollshme, eshte e shtruar me pllaka dhe ka dalje ne kuzhine dhe ne verande, kuzhina eshte ambient me vete se bashku me tryezen e ngrenies ku kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Te gjitha dhomat e gjumit jane te shtruara me parket, nje me krevat dopio, dy dhoma me krevat tek dhe nje dhome me 2 krevat tek qe mund te lihen ashtu ose te behen se bashku duke formuar nje dopio.
Cdo dhome ngrohet dhe ftohet nepermjet kondicionereve te instaluar.
Secila nga tualetet ka dush te mbyllur.
Pamja nga veranda eshte ajo e zones perreth, shtepive dhe maleve, nje pamje mjaft e bukur sidomos ne ditet me diell.
Orientohet nga veri lindja.
Hapesira qe karakterizon kete hyrje e ben te pershtatshme si per banim ashtu edhe per zyre.
Ndodhet prane Kopshtit Zoologjik, Autostrades Tirane-Elbasan dhe rruges Liqeni I Thate.

Cmimi: 700 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament dupleks me qera ne rrugen Rrapo Hekali  ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 917-23d 600 €

Apartament dupleks me qera ne rrugen Rrapo Hekali  ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje ...

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, ndodhet ne krah te Presidences. 
Po
Me Qira 320-22a 800 €

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, ndodhet ne krah te Presidences.  Pozicionohet ne katin ...

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.

Nodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te
Me Qira 718-21d 600 €

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Nodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te nje pallati te ...

Apartament 4+1 me qira prane restorant Gjelit ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Banesa eshte e pozic
Me Qira 519-37S 600 €

Apartament 4+1 me qira prane restorant Gjelit ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e ...