Apartament 4+1 me qira zonen e Liqenit te Thate ne Tirane

ID TRR-419-34S
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 900
Kati 5
Sipërfaqe m2 210
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Liqeni i Thate

Apartament 4+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Shtepia dodhet ne katin e peste dhe te fundit te nje pallati te ri.
Ka nje siperfaqe prej 205 m2 e cila eshte e organizuar ne sallon te madh ndenje, kuzhine e vecuar, 4 dhoma gjumi, 3 tualete, 2 korridor2 dhe 2 veranda.
Apartamenti ofrohet pjeserisht i moibluar ne kushte shume te mira.
Punimet e brendshme jane te gjitha te reja dhe eshte punuar me cilesi te larte.
Ambienti eshte i shtruar i gjithi me pllaka.
Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.
Veranda ofron nje pamje fantastike dhe relaksuese te Liqenit.
Ka te instaluar 5 kondicioner ne cdo dhome per ngrohjen dhe ftohjen.
Pallati ofron ashensor dhe administrim dhe ka mundesi parkimi ne katin -1 te pallatit me pagese ekstra.
Ka akses ne rrugen Liqeni I Thate, rrugen Peti, zonen e Liqenit Artificial etj.

Cmimi 900 Euro / Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament dupleks me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te
Me Qira 515-17m 1000 €

Apartament dupleks me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati ...

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nj
Me Qira 117-10K 1000 €

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 2 kateshe ne ...

Apartament me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje palla
Me Qira 216-3b 1000 €

Apartament me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, ndodhet ne krah te Presidences. 
Po
Me Qira 320-22a 800 €

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, ndodhet ne krah te Presidences.  Pozicionohet ne katin ...