Apartament 4+1 per shitje ne Rrugen Hamdi Sina

ID TRS-121-24G
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 333.000 Euro
Kati 5
Sipërfaqe m2 264 m2
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Liqeni i Thate

Apartament 4+1 per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e peste dhe te fundit te nje pallati te ri.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 172 m2 dhe siperfaqe te jashtme 92m2. 
Organizohet ne sallon te madh ndenje, kuzhine e vecuar, 4 dhoma gjumi, 3 tualete, 2 korridore dhe 2 veranda.
Apartamenti ofrohet pjeserisht i moibluar ne kushte shume te mira.
Punimet e brendshme jane te gjitha te reja dhe eshte punuar me cilesi te larte.
Ambienti eshte i shtruar i gjithi me pllaka.
Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.
Verandat ofron nje pamje fantastike dhe relaksuese te Liqenit.
Ka te instaluar 5 kondicionere ne cdo dhome per ngrohjen dhe ftohjen.
Pallati ofron ashensor dhe administrim.
Ka akses ne rrugen Liqeni I Thate, rrugen Peti, zonen e Liqenit Artificial etj.
Cmimi 330 000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 4+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 13 te nje pallati te r
Në Shitje 121-33V 324.600 €

Apartament 4+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane. Ndodhet ne katin e 13 te nje pallati te ri me ...