Apartament 4+1 per shitje prane rruges Asim Vokshi ne Tirane

ID TRS-121-33V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 324.600 Euro
Kati 13
Sipërfaqe m2 216.4
Dhoma 4
Tualete 4
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Panorama

Apartament 4+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 13 te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe totale prej 216 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 194 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, 4 dhoma gjumi, 4 banjo, korridor dhe 3 ballkone.

Shtepia ofrohet e mobiluar me te gjitha kushtet per nje jetese komode.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga kondicionere te vendosur ne cdo dhome.

Orientimi i apartamentit veri-perendim ofron nje pamje te lire te qytetit.

Pallati ndodhet ne nje komplek mjaft te njohur dhe ofron administrim dhe siguri 24h.

Brenda kompleksit do te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme.

Ka akses direkt ne rrugen Jordan Misja, rrugen Asim Vokshi, Buleardin Zogu I dhe rrugen Don Bosko.

Mundesi parkimi me pagese ekstra ne katet nentoke.

I pajisur me certifikate pronesie.

 

Cmimi: 1500 Euro/ M2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 4+1 per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e peste dhe te f
Në Shitje 121-24G 333.000 €

Apartament 4+1 per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e peste dhe te fundit te nje ...