Apartament dupleks 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane

ID TRR-713-46
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450 euro
Kati 10
Sipërfaqe m2 205 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Apartament 2+1 me qera te kompleksi “Vizion Plus” ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e X-te dhe te fundit te kulles, me siperfaqe totale 205 m2.

Siperfaqja eshte e organizuar ne forme dupleksi, ne dy kate.

Kati i pare ofron ambjentin e ndenjes dhe gatimit, si dhe verande te madhe.

Me ane te shkalleve te brendshme, 2 dhomat e gjumit jane vendosur ne katin e dyte.

Ne secilin kat do te gjeni nga nje tualet, njeri prej tyre me vaske dushi.

Banesa eshte e gjitha e mobiluar ne nje stil bashkohor dhe ploteson te gjitha kushtet.

Ne te do te gjeni pajisjet e kuzhines, kondicioner, mobilje te rehatshme, TV, internet etj.

Veranda ka nje siperfaqe prej 88 m2, me pamje shume te bukur te Tiranes, te cilen mund ta shfrytezoni per momente relaksuese, pishine verore per femijet, barbecue etj.

Nje tjeter avantazh i ketij apartamenti eshte kompleksi ku ai ndodhet.

Ju mund te gjeni gjithcka, brenda kompleksit; markete, dyqane, zyra, agjensi, vende per te pushuar, restorante, si dhe nuk ju mungojne administrimi dhe siguria e nevojshme.

Mundesi parkimi ne katet e nendhshme me kosto shtese mujore.

Cmimi: 450 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te ne nj
Me Qira 814-1b 350 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hysen Cino, prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane.
Ndodhet ne katin
Me Qira 1018-63E 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hysen Cino, prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Apartament me qera ne rrugen e Saraceve.
Ai ndodhet ne katin e 4-te ne nje pallat te ri.
Pallati e
Me Qira 814-37b 400 €

Apartament me qera ne rrugen e Saraceve. Ai ndodhet ne katin e 4-te ne nje pallat te ri. Pallati eshte shume modern, ...

Apartament 2+1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e X-te te n
Me Qira 1013-19 350 €

Apartament 2+1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e X-te te nje pallati te ri, ...

Apartament 2+1 prane Ish Stacionit te Trenit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 10te te nje
Me Qira 1018-42d 350 €

Apartament 2+1 prane Ish Stacionit te Trenit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 10te te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes.Pozicionohet ne katin e III te banimit, pa ashensore, me
Me Qira 113-12 350 €

Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes.Pozicionohet ne katin e III te banimit, pa ashensore, me siperfaqe 110 m2. ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla, prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Me Qira 314-45E 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla, prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje ...

Apartament me qera prane fakultetit Ekonomik ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-t ne nje pallat te r
Me Qira 315-41b 400 €

Apartament me qera prane fakultetit Ekonomik ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-t ne nje pallat te ri prane rruges ...