Apartament dupleks ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane

ID TRS-220-17H
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 320.000
Kati 5
Sipërfaqe m2 220
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ali Visha

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 5 dhe te 6 te nje pallati te ri 6-katesh.
Ka nje siperfaqe totale prej 220 m2 ku 182 m2 eshte siperfaqa e brendshme dhe dy garazhe nga 25 m2 secili.
Ne katin e pare jane te vendosura dy dhoma gjumi, dy banjo dhe nje zyre ndersa ne katin e dyte kemi nje soxhorno te madhe ku perfshihet kuzhina bashke me zonen e ngrenies,  oxhak dhe nje verande.
Apartamenti ofrohet teresisht i mobiluar me nje stil modern.
Ka te instaluar sistemin me te mire te ngrohjes dhe ftohjes, chiller, gjithashtu ka te instaluar panel diellor per ngrohjen e ujit.
Dhomat ofrojne ndricim natyral gjate gjithe dites nga dritaret qe ndodhen ne cdo dhome.
Ndertesa ofron ashensore, administrim dhe siguri 24h.
Ka akses ne rrugen  Mihal Grameno, Ali Visha, rrugen e Elbasanit dhe rruge te tjera lidhese.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 320.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Abdyl Frasheri prane Bllokut, ne Tirane.
Apartamenti pozicionoh
Në Shitje 717-2K 308.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Abdyl Frasheri prane Bllokut, ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ndodhet ne katin ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e fun
Në Shitje 1116-53K 310.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati ...

Papafingo ne shitje perballe Gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e fund
Në Shitje 614-7j 330.000 €

Papafingo ne shitje perballe Gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e fundit te pallatit, me ...

Apartament per shitje ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8 te nje pallati te
Në Shitje 620-1a 315.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8 te nje pallati te ri. Me siperfaqe ...

Apartament per shitje ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte ne nje palla
Në Shitje 1214-27r 330.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte ne nje pallat te ri modern buze ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te dhe te fundi
Në Shitje 719-10T 310.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te dhe te fundit te nje pallati pa ...

Apartament modern per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje p
Në Shitje 515-45b 329.000 €

Apartament modern per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane ...