Apartament 2 + 1 me qera ne nje kompleks rezidencial ne Sauk ne Tirane (TRR-616-50b)

ID TRr-616-50b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1100 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 106.1 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rezidenca Touch of Sun, Sauk

Apartament me qera ne nje kompleks te ri pallatesh ne Sauk ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te pallatit te pajisur me ashensor.

Banesa ka siperfaqe te brendshme prej 106.1 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet.

Ambientet e brendshme jane te shperndara mjaft mire, te shtruara me parket, te pajisura me kondicioner dhe dritaret jane dopio xham te pajisura me grila.

Apartamenti ju ofron pamje te mrekullueshme te kompleksit dhe ka orientim nga veri-lindja.

Zona perreth eshte e qete, e zhvilluar dhe shume e preferuar nga te huajt. Prane saj do te gjeni te gjitha fasilitetet dhe sherbimet qe ju nevojiten.

Kompleksi ju ofron administrim, siguri me kamera e roje 24-ore, sheshpushime  te gjelberuara, pishine verore, kend lojerash per femije, palester, salle lojerash te ndryshme, salle kinemaje etj. 

Pallati pozicionohet disa minuta larg qendres tregtare Teg, liqenit Artificial, autostrades Tirane – Elbasan dhe qendres se Tiranes.

Brenda cmimit perfshihet nje vend parkimi per makinen ne katin e nendheshem.

Cmimi 1100 Euro / muaj ( taksa te perfshira )

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 1117-20L 1000 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament dupleks modern me qera ne rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dy
Me Qira 219-35S 1200 €

Apartament dupleks modern me qera ne rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte dhe te trete te ...

Apartament 2+1 me qira prane ambasades amerikane ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallat
Me Qira 820-22V 1200 €

Apartament 2+1 me qira prane ambasades amerikane ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-rt ne nje pallat te r
Me Qira 516-12b 1150 €

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri prane hotel ...

Apartament 2+1 prane qendres Globe ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin enente  te nje pa
Me Qira 218-69d 1000 €

Apartament 2+1 prane qendres Globe ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin enente  te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri
Me Qira 1016-61L 1000 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri afer rruges Myslym ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane

Ndodhet na katin e 5-te te nje pa
Me Qira 717-48L 1000 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane Ndodhet na katin e 5-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pal
Me Qira 719-40L 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, buze ...