Apartament me qera 3+1 ne rrugen Mihal Ciko, afer rruges se Durresit, Tirane (TRR-113-20d)

ID TRR-113-20d
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 145 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mihal Ciko

Apartament me qera prane Sigurimeve Shoqerore, afer rruges se Durresit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e V te nje pallati te ri me siperfaqe 145 m2.
Perbehet nga 3 dhoma (2 dhoma gjumi dhe studio), sallon i ndare nga kuzhina, 2 banjo, ballkon, ashensor, panel diellor etj.
Apartamenti ofrohet komplet i mobiluar dhe eshte i mobiluar me ajer te kondicionuar per ngrohje-ftohje.

Eshte shume lehte e aksesushme ne rrugen Naim Frasheri, rrugen Muhamed Gjollesha, Sheshin Rilindja dhe shume rruge te tjera te qytetit te Tiranes. 


Cmimi 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1  ne rrugen Rexhep Jella ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje v
Me Qira 918-4d 500 €

Apartament 3+1  ne rrugen Rexhep Jella ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile tre ...

Apartament 3+1 modern me qira ne rrugen Zihni Cako ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste te nje palla
Me Qira 220-25S 500 €

Apartament 3+1 modern me qira ne rrugen Zihni Cako ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri vitit ...

Apartament me qera ne rrugen Zef Jubani prane sheshit Wilson ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne
Me Qira 716-25b 650 €

Apartament me qera ne rrugen Zef Jubani prane sheshit Wilson ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, ...

Apartament me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri
Me Qira 816-1b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri te pajisur me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nj
Me Qira 216-62K 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera prane Gardes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt dhe te fundit t
Me Qira 1013-46 500 €

Apartament 3+1 me qera prane Gardes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt dhe te fundit te nje pallati ...

Apartament 3+1 me qera ne Tirane, ne rrugen Pjeter Budi.
Pozicionohet ne katin  e 2-te te nje
Me Qira 615-53m 500 €

Apartament 3+1 me qera ne Tirane, ne rrugen Pjeter Budi. Pozicionohet ne katin  e 2-te te nje vile ne nje zone te ...

Jepet apartament me qera tek rruga Selite e Vjeter prane Kopshtit Botanik, ne Tirane. 
Apartam
Me Qira 718-13E 500 €

Jepet apartament me qera tek rruga Selite e Vjeter prane Kopshtit Botanik, ne Tirane.  Apartamenti ka nje ...