Apartament 3+1 per qira prane rruges Mine Peza ne Tirane

ID TRR-421-23V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Kati 6
Sipërfaqe m2 100 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, tre dhoma gjumi, dy banjo, korridor dhe ballkon.

Shtepia ofrohet e mobiluar dhe ne gjendje te mire.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga 3 kondicionere .

Pozicionimi veri-lindje-jug ben te kete ndricim natyral te bollshem ne te gjithe ambientet.

Pallati ndodhet ne nje zone mjaft qendrore dhe te populluar.

Ofron administrim dhe siguri.

Ka akses direkt ne rrugen Mine Peza, rrugen e Durresit dhe Bulevardin Zogu I.

 

Cmimi: 700 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera perball shkolles Qemal Stafa ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8-te te nje
Me Qira 618-18L 600 €

Apartament 3+1 me qera perball shkolles Qemal Stafa ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te
Me Qira 919-33S 800 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Shtepia ka ...

Apartament 3+1 me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e tete te nje pallat
Me Qira 122-35N 800 €

Apartament 3+1 me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati
Me Qira 323-47Z 600 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, pjese e ...

Apartament duplex me qera te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane.

Ndodhet ne kat
Me Qira 616-46b 800 €

Apartament duplex me qera te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te dhe te ...

Apartament 3+1 per qira prane rruges Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pall
Me Qira 321-8V 750 €

Apartament 3+1 per qira prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te
Me Qira 416-9K 800 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ...

Jepet apartament me qera tek rruga Selite e Vjeter prane Kopshtit Botanik, ne Tirane. 

Apart
Me Qira 718-13E 650 €

Jepet apartament me qera tek rruga Selite e Vjeter prane Kopshtit Botanik, ne Tirane.  Apartamenti ka nje ...