Apartament modern 1 + 1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-315-54L)

ID TRR-315-54L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 580 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 70 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Bogdaneve

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te ndertuar kohet e fundit.

Pallati ofron kushte bashkohore, administrim dhe sistem shume te larte sigurie e cila vihet ne dukje qe nga hyrja kryesore e saj. Gjithashtu eshte I pajisur me 2 ashensor.

Apartamenti ka siperfaqe prej 70 m2 te ndare ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi matrimonial, tualet, koridor dhe ballkon.

Shtepia ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjiha pajisjet e nevojshme ku mobilimi eshte modern dhe bashkohor.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila te cilet bejne te mundur izolimin nga zhurmat dhe ruajtjen e nje temperature kostante.

Ballkoni ka pamje nga rruga e Kavajes te orientuar nga jugu.

Te gjitha dhomat jane te ndricuar me drite dielli dhe shtepia ka nje organizim te mire.

Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe plot ajer te paster. Gjithashtu eshte shume e preferuar nga banoret vendas dhe te huajt.

Prane saj do te gjeni te gjitha fasilitetet qe ju nevojiten ju ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode dhe te rehatshme. Mund te permendim supermarkete, lokale dhe restorante, dyqane, farmaci, furre buke etj.

Pallati pozicionohet vetem disa minuta larg qendres se Tiranes me akses te drejperdrejte ne rrugen e Kavajes dhe te Durresit.

Ofrohet vend parkimi ne katin 1- te pallatit me cmim ekstra 80 Euro.

Cmimi 580 Euro / muaj.

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4- te
Me Qira 314-55b 500 €

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4- te nje pallati te ri ...

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges Peti ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vi
Me Qira 614-11b 500 €

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile 3 – ...

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.
Ndodhet ne katet e larta ne nje pallat te r
Me Qira 316-46b 700 €

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katet e larta ne nje pallat te ri, prane Aba ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te
Me Qira 1018-41L 550 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri shume prane me ...

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje
Me Qira 118-29d 500 €

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri . Ka ...

Apartament me qera te Nobis Center ne Tirane. 

Banesa ndodhet ne katin e 3-te me siperfaqe p
Me Qira 615-28b 500 €

Apartament me qera te Nobis Center ne Tirane.  Banesa ndodhet ne katin e 3-te me siperfaqe prej 75 m2. Ndahet ...

Apartament 1+1 me qera shume prane Parkut te Madh te Tiranes.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallat
Me Qira 119-30L 700 €

Apartament 1+1 me qera shume prane Parkut te Madh te Tiranes. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri prane ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate te nje pa
Me Qira 220-21H 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me ...