Apartament 1+1 me qira ne qender ne Tirane

ID TRR-323-16Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 11
Sipërfaqe m2 55
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Barrikadave


Apartament me qira ne rrugen e Barrikadave prane qendres se Tiranes.
Ka nje siperfaqe totale 55m2 dhe organizohet ne kuzhine se bashku me sallon e cila ka akses ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet.
Eshte e orientuar nga Perendimi duke i mundesuar baneses ndricim natyral dhe pamje te lire te qytetit te Tiranes.
Banesa eshte e sapomobiluar me cdo gje te re dhe bashkohore.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet nga kondicioneri i pozicionuar ne sallon.
Pallati ofron administrim dhe ashensor.
Zona ka akses te shpejte me qendren e Tiranes, rrugen e Dibres,  Bulevardin Zogu i Pare etj.
Ne cmim eshte i perfshire dhe tatimi ne burim prej 15%.

Cmimi 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje p
Me Qira 420-5D 500 €

Apartament 1+1 ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera prane pasticeri Venecia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 518-59d 650 €

Apartament 1+1 me qera prane pasticeri Venecia ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pa
Me Qira 1117-62d 550 €

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Kavajes.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri.

Shtepia
Me Qira 720-19V 650 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Kavajes. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri. Shtepia ka nje siperfaqe ...

partament 1+1 me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete ten je pallati te r
Me Qira 1022-17G 500 €

partament 1+1 me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete ten je pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Barrikadave, prane gjimnazit Sami Frasheri, ne Tirane.
Banesa nd
Me Qira 323-34Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Barrikadave, prane gjimnazit Sami Frasheri, ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e ...

Apartament me qira ne Rrugen e Bogdaneve shum afer qendres se Tiranes.
Shtepia pozicionohet ne
Me Qira 1222-20R 550 €

Apartament me qira ne Rrugen e Bogdaneve shum afer qendres se Tiranes. Shtepia pozicionohet ne katin e shtate te ...

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4- te
Me Qira 314-55b 500 €

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4- te nje pallati te ri ...