Apartament modern 1 + 1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-515-12b)

ID TRS-515-12b
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 81.200 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 90.2 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sali Butka

Apartament modern per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-t ne nje pallat te ri te perfunduar ne vitin 2014.

Pallati ka ndertim teper cilesor dhe eshte I termoizoluar me sistemin kapot. Eshte i pajisur me 2 kate garazhd nentokesor ku ju ofrohet mundesia e blerjes se vendit te parkimit.

Gjithashtu ofron siguri administrim dhe ashensor.

Apartamenti ka siperfaqe te brendshme prej 82 m2 te ndare ne sallon, vend kuzhine me vete, dhome gjumi matrimoniale, koridor dhe tualet.

Jepet bosh dhe eshte e pabanuar.

I gjithe ambjenti eshte i shtruar me parket dhe ka orientim nga jug-perendimi.

Dhomat kane drite dielli pothuajse gjate gjithe dites dhe dritaret jane dopio xham.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar kohet e fundit. Prane saj do te gjeni te gjitha sherbimet dhe fasilitetet qe ju nevojiten ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode dhe te rehatshme.

Pallati ka akses ne rrugen e Kavajes dhe ne bulevardin Gjergj Fishta.

Apartamenti eshte ne procesin e fundit te hipotekimit.

Cmimi 900 Euro / m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste te nje pallati
Në Shitje 220-46S 78.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Apartamenti ...

Apartament 1 + 1 per shitje ne Rrugen e Kavajes ne Tirane
Apartamenti pozicionohet ne katin e 10 te
Në Shitje 1015-41K 83.000 €

Apartament 1 + 1 per shitje ne Rrugen e Kavajes ne Tirane Apartamenti pozicionohet ne katin e 10 te nje pallati te ri ...

Apartament ne shitje ne Bulevardin Zhan D Ark ne Tirane. I pozicionuar ne katin e 7-te te nje pallat
Në Shitje 315-26m 80.000 €

Apartament ne shitje ne Bulevardin Zhan D Ark ne Tirane. I pozicionuar ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 dhe dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e I-re te nje
Në Shitje 818-3E 96.000 €

Apartament 1+1 dhe dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane. Ndodhet ne katin e I-re te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje tek Zogu i Zi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e katert te nje pallat t
Në Shitje 514-35a 73.000 €

Apartament 1+1 per shitje tek Zogu i Zi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e katert te nje pallat te ri dhe shume te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te n
Në Shitje 316-59K 72.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 ne shitje shume prane me rrugen Asim Vokshi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nj
Në Shitje 1019-66T 76.200 €

Apartament 1+1 ne shitje shume prane me rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ne fazen ...

Apartament 1+1 per shihtje prane Kishes Ortodokse ne rrugen Besim Imami ne Tirane.

Banesa pozicio
Në Shitje 617-2L 77.000 €

Apartament 1+1 per shihtje prane Kishes Ortodokse ne rrugen Besim Imami ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e ...