Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Astirit ne Tirane

ID TRS-424-8C
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 78.000
Kati 9
Sipërfaqe m2 52
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Teodor Keko

Apartament 1+1 per shitje  ne rrugen Teodor Keko ne Tirane .

Shtepia pozicionohet ne katin e nente te nje pallati te ri me ashensor .

Siperfaqja e baneses eshte 52m2 e brendshme dhe eshte i perbere nga nje sallon i cili ndane te njejtin ambient me kuzhinen , nje dhome gjumi ,nje tualet dhe nje ballkon.

Banesa ofrohet pjeserisht bosh, ka vetem kuzhinen.

Ngrohja dhe ftohja e ambientit behet nepermjet sistemit te kondicionimit i cili eshte i pozicionuar ne te dyja dhomat ate te ndenjes dhe ne ate gjumit.

Eshte pjese e nje pallati i pozicionuar shume prane rruges kryesore.

Apartamenti disponon cdo dokumentacion te rregullt ligjor.

Orientimi i ambientit eshte kryesisht verilindor i cili ben te mundur ngrohjen dhe ndricimin  e hapesires.

Zona ka akses te shpejte me rrugen Dritan Hoxha ,rrugen e Kavajes ,zonen e Kombinatit dhe zonen e Yzberishtit.


              Cmimi: 78.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes, prane Qendres Globe ne Tirane.

Ndodhet ne katin e s
Në Shitje 918-42S 73.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes, prane Qendres Globe ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te
Në Shitje 1113-6 68.800 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete te dhe te ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Memo Meto shume prane rruges Ferit Xhajko ne Tirane ne Shqiperi.
Në Shitje 923-40Z 77.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Memo Meto shume prane rruges Ferit Xhajko ne Tirane ne Shqiperi. Shtepia ...

Apartament ne shitje ne rrugen Filip Jano, pjese e Residences Avid, ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne k
Në Shitje 123-42Z 79.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Filip Jano, pjese e Residences Avid, ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e pare banim ...

Apartment 1+1 ne shitje ne rrugen Riza Cuka.
Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati ekzistues
Në Shitje 723-23R 64.000 €

Apartment 1+1 ne shitje ne rrugen Riza Cuka. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Bardhyl ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te
Në Shitje 318-33d 82.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Bardhyl ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje perballe Shkolles Harry Fultz ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te t
Në Shitje 421-35V 65.000 €

Apartament 1+1 per shitje perballe Shkolles Harry Fultz ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te
Në Shitje 520-24S 70.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Shtepia ka ...