Apartament modern 1+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-419-21T)

ID TRR-419-21T
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 850 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 58 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Apartament modern 1+1 me qera ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane

Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati prestigjioz.

Ka nje siperfaqe prej 58 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet me nje mobilim teper modern dhe cilesor.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elementet e nevojshme perfshire: mikrovale, frigorifer, sobe etj.

Sistemi i ngrohjes dhe i ftohjes sigurohet nga kondicionere te vendosur ne te gjitha ambientet.

Ballkoni eshte i orientuar nga lindja dhe ofron pamje fantastike te zonave perreth.

Prane apartamentit ushtrojne aktivitetin e tyre institucione te ndryshme shteterore por nuk mungojne as sherbimet e nevojshme si: supermarkete, spitale, banka dhe nje prej restoranteve me te mira ne Tirane.

Godina eshte i mbikqyrur nga roje dhe kamera sigurie 24 ore ne dite. 

Pallati ofron administrim, mirembajtje, ashensor edhe nje vend parkimi i cili nuk perfshihet ne cmim.

Ka akses direkt ne qendren e Tiranes, rrugen e Durresit, Myslym Shyrit dhe zonave te tjera perreth tyre.

 

Cmimi: 850 Euro/ muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katet e larta ne nje pallat te
Me Qira 316-46b 800 €

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katet e larta ne nje pallat te ri, prane Aba ...

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane, shume prane me kompleksin Tajvan dhe Parkun R
Me Qira 116-16a 800 €

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane, shume prane me kompleksin Tajvan dhe Parkun Rinia. I ...

Ofrohen 6 garsoniere moderne me qera prane rruges se Barrikadave ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane.
Me Qira 419-32S 750 €

Ofrohen 6 garsoniere moderne me qera prane rruges se Barrikadave ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Ndodhen nga ...

Apartament me qera tek Libri Universitar ne Bllok.
Ndodhet ne rrugen Abdyl Frasheri, ne nje pallat
Me Qira 314-36a 900 € €

Apartament me qera tek Libri Universitar ne Bllok. Ndodhet ne rrugen Abdyl Frasheri, ne nje pallat te ri dhe shume te ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.
Prona ndodhet ne katin e peste te nje pal
Me Qira 320-3H 800 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane. Prona ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri te ...

Apartament me qira ne zonen shume prane Bllokut dhe stadiumit Dinamo ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Me Qira 920-30a 800 €

Apartament me qira ne zonen shume prane Bllokut dhe stadiumit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Apartament modern 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te
Me Qira 916-40K 900 €

Apartament modern 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te banim te nje nga ...