Apartament modern 1+1 me qera ne zonen e Lundres ne Tirane

ID TRR-922-35A
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 650 euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 82m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Joy Residence, Lunder

Apartament 1+1 me qera ne Joy Residence shume prane me qendren tregtare TEG.
Pozicionohet ne katin e 2te te nje ndertese te re brenda rezidences.
Ka nje siperfaqe prej 82m2 qe organizohet ne 1 sallon se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone.
Apartamenti ofrohet i mobiluar.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga 2 kondicionere te pozicionuar perkatesisht 1 ne sallon dhe 1 ne dhomen e gjumit.
Orientohet nga Jugu.
Rezidenca lidhet shume shpejt me Unazen e Madhe dhe autostraden Tirane-Elbasan.
Ka garazh per mundesi parkimi.

Cmimi: 650 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne Bulevardin Bajram Curri, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10te te nje pallat
Me Qira 1022-8Z 530 €

Apartament 1+1 me qira ne Bulevardin Bajram Curri, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10te te nje pallati te ri te ne rruge ...

Apartament 1+1 me qira te kompleksi Kika, ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte t
Me Qira 722-13G 600 €

Apartament 1+1 me qira te kompleksi Kika, ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane.

Banesa ndodhet ne nje lagje
Me Qira 214-8b 550 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane. Banesa ndodhet ne nje lagje mjaft te qete te ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e peste te nje palla
Me Qira 222-30S 600 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e peste te nje pallati te ri pa ...

Apartament me qira ne rrugen Haxhi Kika, prane kompleksit Kika 2, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicio
Me Qira 223-10Z 600 €

Apartament me qira ne rrugen Haxhi Kika, prane kompleksit Kika 2, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 8 ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Cameria ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te
Me Qira 323-12G 550 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Cameria ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri me ...

Apartament per qira ne rrugen Ismail Qemali, prane zones se TVSH dhe Liceut Artistik ne Tirane.
Poz
Me Qira 423-19Z 600 €

Apartament per qira ne rrugen Ismail Qemali, prane zones se TVSH dhe Liceut Artistik ne Tirane. Pozicionohet ne katin ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Tefta Tashko Koco, ne zone e Pazarit te Ri ne Tirane.
Shtepia esht
Me Qira 724-8Z 550 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Tefta Tashko Koco, ne zone e Pazarit te Ri ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne ...