Apartament modern 2+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-419-19T)

ID TRR-419-19T
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1100 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 107 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Apartament moderne 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati prestigjioz

Ofrohet me nje siperfaqe prej 107 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe verande

Apartamenti ofrohet me nje mobilim teper modern dhe eshte i pajisur me te gjitha elementet e nevojshme.

Sistemi i ngrohjes dhe ftohjes sigurohet nga kondicionere te vendosura ne te gjitha ambientet e apartamenteve.

Shtepia eshte e mbushur me drite natyrale gjate gjithe dites.

Ballkoni eshte i pozicionuar nga lindja dhe ofron pamje fantastike te zonave kryesore te Tiranes.

Pallati eshte i mbikqyrur nga roje dhe kamera sigurie 24 ore ne dite. Gjithashtu ofron administrim, mirembajtje, ashensor dhe parkim.

Prane tij ushtrojne aktivitetin e tyre institucione te ndryshme shteterore por nuk mungojne as sherbimet e nevojshme si: supermarkete, spitale, banka dhe nje nga restorantet me te mira te Tiranes.

Ofrohet edhe nje vend parkimi i cili nuk perfshihet ne cmim.

Ka akses direkt ne qendren e Tiranes, rrugen e Durresit, Myslym Shyrit dhe zonave te tjera perreth tyre.

Ofrohen 4 apartamente te tilla me qera mujore  dhe me arredim te ndryshem ne te njejtin pallat.

Cmimi: 1100 Euro/ muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira prane ambasades amerikane ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallat
Me Qira 820-22V 1200 €

Apartament 2+1 me qira prane ambasades amerikane ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament me qera ne residencen Touch of Sun ne Tirane.

Residenca ndodhet ne afersi te zones se
Me Qira 514-44b 1200 €

Apartament me qera ne residencen Touch of Sun ne Tirane. Residenca ndodhet ne afersi te zones se Saukut dhe eshte e ...

Apartament modern me qera prane rruges Devish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katet e larta ne nje pal
Me Qira 616-48b 1200 €

Apartament modern me qera prane rruges Devish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katet e larta ne nje pallat te ri, prane ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallati te
Me Qira 817-40L 1000 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me
Me Qira 121-9V 1000 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dhjete te nje
Me Qira 1213-60 1000 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e dhjete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri
Me Qira 1016-61L 1000 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri afer rruges Myslym ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Urani Pano ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te banim te
Me Qira 1221-37N 1000 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te banim te nje pallat te ri ...