Apartament 2+1 modern me qera ne rrugen Papa Gjon Pali ne Tirane (TRR-419-66L)

ID TRR-419-66L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1400 Euro
Kati 8
Sipërfaqe m2 130 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Papa Gjon Pali II

Apartament 2+1 me qera prane Piramides ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, pjese e nje qendre biznesi shume te njohur ne Tirane.

Ofron siperfaqe prej 130 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet totalisht i perfunduar me nje mobilim te ri, modern, arreduar me arkitekt.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor dhe ndricimi kryhet nepermjet spoteve te ndryshme.

Ka te instaluar sistemin qendror per ngrohjen dhe ftohjen ne cdo dhome.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjith dites.

Ballkoni ofron pamje shume te bukur te qytetit me orientim nga jugu.

Pallati eshte i ri, ofron kushte bashkekohore, 2 ashensor, administrim dhe kamera sigurie 24-ore.

Zona eshte e zhvilluar dhe shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Ka akses te lehte ne Bulevardin Bajram Curri, rrugen e Elbasanit dhe pak minuta nga zona e Bllokut.

Cmimi:  1400 Euro/muaj perfhsire taksat.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kosovareve, ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet n
Me Qira 818-57E 1500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kosovareve, ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te ...

Apartament me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.
Me nje siperfaqe prej 200 m2 ju ofron sa
Me Qira 1212-21a 1500 € €

Apartament me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 200 m2 ju ofron sallon i ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Abdi Toptani prane qendres tregtare Toptani ne Tirane.
Pozicionohe
Me Qira 1219-25L 1500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Abdi Toptani prane qendres tregtare Toptani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dhjete ...

Apartament 2+1 me qera Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te n
Me Qira 516-16K 1300 €

Apartament 2+1 me qera Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati
Me Qira 619-44T 1300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament modern me qira ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te
Me Qira 920-8D 1300 €

Apartament modern me qira ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ...

Apartament luksoz 2+1 me qera ne zonen e Lundres prane qendres Tregtare TEG, ne Tirane.

Ndodhet n
Me Qira 818-10E 1500 €

Apartament luksoz 2+1 me qera ne zonen e Lundres prane qendres Tregtare TEG, ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te ...

Apartament modern me qira ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Banesa eshte pjese e nje pallati te ri t
Me Qira 721-36F 1500 €

Apartament modern me qira ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Banesa eshte pjese e nje pallati te ri te pajisur me ...