Apartament modern 2+1 me qera prane zones se Liqenit Artificial ne Tirane

ID TRR-918-40E
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1100
Kati 7
Sipërfaqe m2 124
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sami Frasheri

Apartament modern 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri, prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 124 m2 dhe organizohet nga nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen dhe ambientin e ngrenies, 2 dhoma gjumi, nje korridor, dy tualete dhe nje ballkon.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje stil modern. Ka dyer dhe dritare shume te mira, dritaret jane me grila dhe rrjete kunder mushkonjave.

Njera nga dhomat e gjumit aktualisht perdoret si studio.

Cdo ambient eshte i pajisur me kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen. Por ka edhe ngrohje qendrore nepermjet gazit.

Hapesirat e brendshme jane mjaft te ndricuara me drite natyrale.

Zona ku gjendet prona eshte mjaft e preferuar dhe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin si supermarkete, bar-kafe, restorante, furre buke, pasticeri etj.

Pallati ofron administrim dhe dy ashensore dhe eshte buze rruges kryesore.

Vendndodhja ka akses te menjehershem ne zonen e Liqenit Artificial, ne zonen e Ish-Bllokut, ne zonen e Komunes se Parisit dhe ne Unazen e Madhe. 

Ne cmim perfshihet edhe nje vend parkimi. 

 

Cmimi: 1100 Euro / Muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri p
Me Qira 818-22L 1000 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh shume ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pa
Me Qira 1218-22L 1000 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri
Me Qira 1016-61L 1000 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri afer rruges Myslym ...

Apartament me qera ne nje komplekset rezidenciale me te mirenjohura ne Lunder.
Kompleksi perbehet k
Me Qira 117-29a 1000 €

Apartament me qera ne nje komplekset rezidenciale me te mirenjohura ne Lunder. Kompleksi perbehet kryesisht nga vila ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te
Me Qira 718-1d 1000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 819-29L 1000 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament me qera prane rezidences Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pes
Me Qira 218-72R 1000 €

Apartament me qera prane rezidences Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ...

Apartament 2+1 modern me qera te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane.
Pozicionohet ne k
Me Qira 419-2L 1000 €

Apartament 2+1 modern me qera te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te dhe te ...