Apartament modern 2+1 me qera prane zones se Liqenit Artificial ne Tirane

ID TRR-918-40E
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 7
Sipërfaqe m2 124
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sami Frasheri

Apartament modern 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri, prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 124 m2 dhe organizohet nga nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen dhe ambientin e ngrenies, 2 dhoma gjumi, nje korridor, dy tualete dhe nje ballkon.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje stil modern. Ka dyer dhe dritare shume te mira, dritaret jane me grila dhe rrjete kunder mushkonjave.

Njera nga dhomat e gjumit aktualisht perdoret si studio.

Cdo ambient eshte i pajisur me kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen. Por ka edhe ngrohje qendrore nepermjet gazit.

Hapesirat e brendshme jane mjaft te ndricuara me drite natyrale.

Zona ku gjendet prona eshte mjaft e preferuar dhe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin si supermarkete, bar-kafe, restorante, furre buke, pasticeri etj.

Pallati ofron administrim dhe dy ashensore dhe eshte buze rruges kryesore.

Vendndodhja ka akses te menjehershem ne zonen e Liqenit Artificial, ne zonen e Ish-Bllokut, ne zonen e Komunes se Parisit dhe ne Unazen e Madhe. 

Ne cmim perfshihet edhe nje vend parkimi. 

 

Cmimi: 1000 Euro / Muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 modern me qera prane shkolles se Kuqe, ne rrugen Riza Cerova, ne Tirane.
Ndodhet ne
Me Qira 913-26S 900 €

Apartament 2+1 modern me qera prane shkolles se Kuqe, ne rrugen Riza Cerova, ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te te ...

Apartament moderne 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat
Me Qira 419-19T 1100 €

Apartament moderne 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ...

Apartament me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare ne nje kompleks te ri
Me Qira 516-17b 1100 €

Apartament me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare ne nje kompleks te ri rezidencial prane ...

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati
Me Qira 314-32R 900 €

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri ne rrugen ...

Apartament me qera ne nje kompleks te ri pallatesh ne Sauk ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te pa
Me Qira TRr-616-50b 1100 €

Apartament me qera ne nje kompleks te ri pallatesh ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te pallatit te pajisur ...

Apartment modern me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te
Me Qira 516-10b 1050 €

Apartment modern me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, te pajisur me ...

Apartament 2+1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te n
Me Qira 814-33j 900 €

Apartament 2+1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile, me ...

Apartament modern me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te te nje p
Me Qira 118-36L 900 €

Apartament modern me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri qe ...