Apartament 2+1 me qera ne nje kompleks rezidencial ne Sauk ,Tirane (TRR-416-26b)

ID TRR-416-26b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1100 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 106.1 m2 + 173.6 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rezidenca Touch of Sun, Sauk

Apartament modern me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks rezidencial te ndertuar vitet e fundit.

Apartamenti ka siperfaqe te brendshme banimi prej 106.1 m2 dhe oborr me siperfaqe prej 173.6 m2.

Banimi ndahet ne sallon se bashku me vendin e ngrenies, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor dhe 2 tualete.

Jepet i mobiluar me te gjitha pajisjet. 

Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet sistemit qendror Chiller. Te gjitha dhomat jane te shtruara me parket druri.

Ambientet e brendshme jane komode dhe te shperndara mjaft mire. 

Oborri eshte pjesa me e bukur e kesaj prone dhe ju mund ta shfrytezoni per tu relaksuar ose kaluar pasditen tuaj.

Kompleksi ju ofron qetesi, administrim, siguri me kamera e roje 24-ore, hapesira komode dhe te gjelberuara, pishine verore, kend lojerash per femije, palester, salle lojerash te ndryshme, salle kinemaje etj.

Gjithashtu kompleksi pozicionohet prane qendres tregtare TEG dhe disa minuta larg qendres se Tiranes e liqenit Artificial.

Ne cmim perfshihet edhe nje vend parkimi per makinen ne katin e nendheshem.

Cmimi 1100 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament luksoz me qera siper Kopshti Botanik ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e fundit te nje ko
Me Qira 915-66k 1000 €

Apartament luksoz me qera siper Kopshti Botanik ne Tirane. Pozicionohet ne katin e fundit te nje kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje palla
Me Qira 1019-16T 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 prane qendres Globe ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin enente  te nje pa
Me Qira 218-69d 1000 €

Apartament 2+1 prane qendres Globe ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin enente  te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me
Me Qira 121-9V 1000 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane

Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te
Me Qira 1220-25V 1000 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne zonen e Ish-Bllokut ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Me Qira 1018-59E 1000 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne zonen e Ish-Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10 te nje ...

Apartament me qira ne rrugen Janos Hunyadi , mbrapa Fakultetit Juridik ne Tirane .

Shtepia ndodhe
Me Qira 1117-37i 1200 €

Apartament me qira ne rrugen Janos Hunyadi , mbrapa Fakultetit Juridik ne Tirane . Shtepia ndodhet ne katin e 6-te ...

Apartament modern me qera prane Liceut Artistik Jordan Misja ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5
Me Qira 915-25b 1200 €

Apartament modern me qera prane Liceut Artistik Jordan Misja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat ...