Apartament modern 2+1 me qira prane Parkut te Madh ne Tirane

ID TRR-721-36F
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1500
Kati 11
Sipërfaqe m2 120 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Elbasanit

Apartament modern me qira ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Banesa eshte pjese e nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe te mire administruar, i cili pozicionet ne katin e 11.
Organizohet ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor dhe ballkon, te perfshira ne nje siperfaqe prej 120 m2.
Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje stil shume modern dhe i pabanuar me pare, i shtruar i gjithi me parket cilesore, salloni dhe kuzhina ndajne te njejten hapesire ne te cilen ndodhet edhe nje ambient per ngrenie, kuzhina eshte e pajisur me te gjitha pajisjet elektroshtepiake, dhomat e gjumit jane te arreduara me nje stil bashkekohore, ambienti shtepiak ndricohet me sistem LED dhe eshte i termoizoluar.
Ballkoni ofron nje pamje spektakulare te qytetit te Tiranes.
Hyrja ka sistem chiller per ngrohje dhe ftohje.
Duke u orientuar nga veri-perendimi, ofrohet mundesia e ndricimit me drite natyrale pergjate dites.
Pallati ofron edhe nje vend parkimi te perfshire ne cmim.
Ndodhet prane Stadiumit Air Albania dhe ka dalje direkte tek Bulevardi Bajram Curii.

Cmimi: 1500 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert
Me Qira 321-12D 1400 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt te
Me Qira 516-19b 1400 €

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te pallatit te ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Pozicionohet ne katet e larta ne nje p
Me Qira 1015-3b 1400 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta ne nje pallat te ri te ...

Apartament modern me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Shtepia eshte e lokalizuar ne nje zone
Me Qira 821-29A 1600 €

Apartament modern me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Shtepia eshte e lokalizuar ne nje zone mjaft te populluar ...

Apartament 2+1 me qera prane Piramides ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, p
Me Qira 419-66L 1400 €

Apartament 2+1 me qera prane Piramides ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, pjese e nje qendre ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Abdi Toptani prane qendres tregtare Toptani ne Tirane.
Pozicionohe
Me Qira 1219-25L 1600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Abdi Toptani prane qendres tregtare Toptani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dhjete ...

Apartament me qera ne nje residence vilash ne zonen e Lundres.

Rezidenca eshte shume e mirenjohur
Me Qira 517-9a 1400 €

Apartament me qera ne nje residence vilash ne zonen e Lundres. Rezidenca eshte shume e mirenjohur dhe ofron kushte ...