Apartament modern 2+1 me qira tek Residenca Lake View ne Tirane

ID TRR-324-63Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 2200
Kati 6
Sipërfaqe m2 116.78
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Llazar Pulluqi

Apartament modern 2+1 me qira tek Residenca Lake View, ne zonen e Liqenit Aritificial ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 6 te nje pallati te ri te sapoperfunduar.
Me nje siperfaqe totale prej 116m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, tre ballkone, dhe nje depo
Shtepia eshte e orientuar nga Lindja duke mundesuar ndricim natyral, dhe pamje te lire te liqenit Artificial dhe te Tiranes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sistem qendror kondicionimi.
Shtepia eshte e sapoinvestuar me cdo gje te re dhe te pabanuar me pare.
Eshte pjese e nje pallati te pajisur me 3 ashensor, i sapoperfunduar, me 3 kate parkim nentoke, qe ofron administrim dhe siguri.
Zona eshte mjaft e preferuar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Kosovareve, Zona e Kompleksit Dinamo, autostrada Tirana-Elbasan etj.
Ne cmim perfshihet nje post parkimi.

Cmimi 2200 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën