Apartament 2+1 luksoz me qera tek Liqeni Artificial ne Tirane

ID TRR-922-34G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 2000 Euro
Kati 7
Sipërfaqe m2 170 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sami Frasheri

Apartament 2+1 me qira luksoz, tek Liqeni artificial ne Tirane.
Ndodhet ne zonen dhe nje nga pallatet me te preferuara te Tiranes, ne katin e shtate.
I pozicionuar ne hyrje te liqenit artificial, ballkonet ofrojne drite dhe ajer te paster.
 Apartamenti ofron nje siperfaqje pre 170m2 te organizuar ne nje sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, depo, korridor dhe dy ballkone.
Ofrohet plotesisht I mobiluar ne nje stil modern dhe pothuajse te ri.
Banesa eshte e shtruar e gjitha me parket, kuzhina eshte e re dhe e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. 
Ngrohja dhe ftohja e ambienteve sigurohen nga sistem qendror chiller.
Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila elektrike .
Shtepia eshte e orientuar nga jugu dhe eshte e mbushur me drite natyrale gjate gjithe dites.
Pallati ofron administrim dhe siguri me kamera ne hyrje te tij.
Zona eshte nder me te preferuarat per qetesine dhe pamjen qe ofron.
Ka akses te lehte ne zonen e Kopshtit Zoologjik, rrugen e Kosovareve, zonen e Bllokut etj.


Cmimi 2000 Euro Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën