Apartament modern 2+1 per shitje ne zonen e Saukut ne Tirane

ID TRS-222-38V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 260.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 135 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Sauk

Apartament modern 2+1  me oborr per shitje ne zonen e Saukut ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe banimi prej 135 m2 dhe siperfaqe verande prej 150 m2.

Shtepia organizohet ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, dy garderoba, korridor, depo dhe verande e madhe.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje stil mjaft modern dhe materiale mjaft cilesore.

I gjithe ambienti i shtruar me parket druri, vetrata te medha xhami qe ofrojne ndricim te bollshem natyral dhe dalje ne verande.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga kondicioner te vendosur ne cdo ambient.

Veranda e bollshme dhe e rrethuar me gjelberim ofron nje privatesi absolute dhe momente relaksi.

Rezidenca ofron administrim, siguri me roje 24h sidhe pishina, kinema etj.

Ka akses te lehte ne Teg, Autostraden Tirane-Elbasan dhe pak minuta larg qendres se Tiranes.

Pershire ne cmim dhe nje vend parkim dhe magazine e vogel ne katin nentoke.

Pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi: 260.000 Euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft t
Në Shitje 514-48j 270.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft te njohur dhe ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e dyte ten je
Në Shitje 223-59G 250.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e dyte ten je kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pal
Në Shitje 1018-50L 248.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 per shitje ne Rezidencen Touch of Sun ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte banim
Në Shitje 722-37G 273.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne Rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte banim dhe me nje ...

Dy apartamente per shitje prane sheshit Skenderbej ne fillim te rruges se Durresit, ne Tir
Në Shitje 424-26Z 255.000 €

Dy apartamente per shitje prane sheshit Skenderbej ne fillim te rruges se Durresit, ne Tirane. Apartamentet ...

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 t
Në Shitje 216-50K 250.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 luksoz per shitje ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e njembedhjet
Në Shitje 220-54S 250.000 €

Apartament 2+1 luksoz per shitje ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e njembedhjete dhe te fundit te ...

Apartament per shitje ne rrugen Brigada e VIII.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati
Në Shitje 617-45d 250.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Brigada e VIII. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Ka nje ...