Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane

ID TRS-1120-19a
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 149.000
Kati 7
Sipërfaqe m2 114 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Don Bosko

Shitet Apartament 2+1 me sipërfaqe bruto 114 m2 plus Post Parking Nëntoksor.
Apartamenti është Në rrugën Don Bosko pallat ish Shekulli. Apartamenti është i arreduar dhe mobiluar ka dy dhoma, ambient ndenje, ambient gatimi të ndarë, ballkon, garderobë të veçuar.

Është ndërtim i realizuar në vitit 2015, me titull pronësie (hipotekë). Në çmim përfshihet edhe një parking i pozicionuar mirë përballë me ashensorët. Apartamenti shitet i mobiluar dhe me paisje të cilësisë së lartë. Sistem Ngrohje ftohje inverter.
Apartamenti ka orientim Jug Lindje, fushëpamje  Mali i Dajtit.
Pallati është i ri, projektim dhe ndërtim i një kompanie prestigjioze, me katër ashensor të mëdhenj dhe funksional, parking nëntokësor, kate të para shërbime, kafene dhe restorante moderne.
Zona ka pozicion të mirë urban dhe është vetëm pak metra larg me disa institucione arsimore publike dhe private.
Pozicionuar ndërmjet Qendrës dhe Hyrjes Veriore të Kryeqytetit


Çmimi 149.000 EURO

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane.
Ndodhet ne katin  e 4-te te nje komplek
Në Shitje 1118-64L 144.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane. Ndodhet ne katin  e 4-te te nje kompleksi te ri pallatesh ...

Apartament per shitje prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje
Në Shitje 1214-13b 153.000 €

Apartament per shitje prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pal
Në Shitje 1117-14L 150.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati t
Në Shitje 821-47F 163.000 €

Apartament per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Shyqyri Brari ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te
Në Shitje 415-13b 153.600 €

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Shyqyri Brari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri ...

Apartament 2+1 per shitje te Kopshti Zoologjik ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert t
Në Shitje 515-41a 155.000 € €

Apartament 2+1 per shitje te Kopshti Zoologjik ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje p
Në Shitje 119-20L 145.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament per shitje prane Fakultetit te Drejtesise ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pall
Në Shitje 516-47L 148.000 €

Apartament per shitje prane Fakultetit te Drejtesise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te vjeter, buze ...