Apartament modern 3+1 me qera ne rrugen Jordan Misja, ne Tirane

ID TRR-319-1S
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 4
Sipërfaqe m2 123
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Jordan Misja

Jepet me qera apartament me 3 dhoma gjumi me ndricim dhe hapesire te mrekullueshme ne rrugen "Jordan Misja" ne Tirane.
Prona ndodhet ne katin e 4 te nje kompleksi te ri 5 katesh.
Ka nje siperfaqe prej 123m2 dhe perbehet nga nje dhome gjumi master, dy dhoma gjumi te tjera, 2 tualete, njera me dush dhe tjetra me vaske/xhakuzi, nje kuzhine e integruar plotesisht / ngrenje me plan te hapur dhe dhome ndenjeje e cila te çon jashte. në një ballkon mahnitës.
Prona vjen totalisht e mobiluar dhe ne gjendje shume te mire, me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme: lavastovilje, lavatriçe, tharëse, kondicioner për ngrohje dhe ftohje në çdo dhomë.
Apartamenti ka pamje nga perëndimi dhe ofron shumë dritë natyrale dhe pamje të gjerë.
TV kabllor me brez të gjerë super të shpejtë dhe lidhje interneti.
Pallati ka 5 kate, 2 kate nentoke per parkim makinash, ashensor, termoizolim te jashtem si dhe administrim dhe siguri. 
Prona është pjesë e një lagjeje në zhvillim, duke kombinuar zonën e qetë dhe pamjet e gjera nga banesa, me një lagje të zhurmshme kafenesh, supermarketesh si dhe restorante dhe dyqane. Ka gjithashtu një akses të lehtë në unazën.Cmimi: 600 Euro/muaj
 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 415-36b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri, prane rruges ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 519-25T 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ...

 Apartament me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tr
Me Qira 1015-18d 710 €

 Apartament me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te
Me Qira 217-1d 700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament dupleks me qera te rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte dhe te t
Me Qira 916-46a 700 € €

Apartament dupleks me qera te rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte dhe te trete siper garazhit ...

Apartament me qera prane bllokut te Ambasadave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat t
Me Qira 1115-35b 500 €

Apartament me qera prane bllokut te Ambasadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, te ndertuar ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Mustafa Kacaci prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane.

Ndodhet n
Me Qira 1020-23V 510 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Mustafa Kacaci prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Me Qira 1219-29T 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...