Apartament dupleks me qera prane Liqenit te Thate ne Tirane

ID TRR-119-7L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 900 Euro
Kati 5
Sipërfaqe m2 200 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hamdi Garunja

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nje pallati te ri ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.

Dupleksi ka siperfaqe totale prej 200m2 te organizuar ne dy kate si me poshte:

Ne katin e pare kemi sallonin se bashku me oxhak funksional, ambient ngrenie, kuzhine te vecuar,tualet dhe ballkon.

Kati i dyte ndahet ne 3 dhoma gjumi matrimoniale, 2 tualete dhe korridor.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme, ka nje mobilim bashkekohor dhe te ri.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale, e gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor.

Pallati ndodhet ne nje zone shume te qete, te zhvilluar dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ketu do gjeni siguri maksimale, kamera dhe roje 24-ore, hapesira te gjelberuara dhe nje vend parkimi te perfshire ne cmim.

Ka akses te lehte ne Unazen e Madhe te Tiranes dhe shume prane Liqenit Artificial.

Cmimi: 900 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 10te te nje pallat
Me Qira 618-22d 1000 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 modern me qera ne rrugen Hoxha Tahsim, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e II-te te nje
Me Qira 613-17S 800 €

Apartament 3+1 modern me qera ne rrugen Hoxha Tahsim, ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te te nje vile. Ofron nje ...

Apartament modern i pajetuar me pare , me qira ne Rezidencen Touch of Sun ne Sauk.

Shtepia ndodhe
Me Qira 1020-39i 1000 €

Apartament modern i pajetuar me pare , me qira ne Rezidencen Touch of Sun ne Sauk. Shtepia ndodhet ne katin e trete ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e katert te nje
Me Qira 819-13S 1000 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri buze ...

Apartament duplex ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 11 dhe te 12 te nje p
Me Qira 619-49T 800 €

Apartament duplex ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11 dhe te 12 te nje pallati te ri me ...

Apartament modern 3+1 per qira prane rruges Naim Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te n
Me Qira 321-10V 800 €

Apartament modern 3+1 per qira prane rruges Naim Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te
Me Qira 1216-6L 1000 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri prane rruges ...

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 319-8T 1000 €

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...