Apartament modern 3+1 me qira me 2 poste parkimi ne rezidencen Kodra e Diellit 1 ne Tirane

ID TRR-323-22A
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 2150 euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 146m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Residenca Kodra e Diellit

Apartament 3+1 me qira brenda rezidences Kodra e Diellit 1 ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3te te nje ndertese tre kateshe te pajisur me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 200m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 146m2 dhe organizohet ne nje sallon te madh bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi master me garderobe, 2 dhoma te tjera me te vogla, 2 tualete, 1 ballkon dhe verande te madhe e cila ofron nje pamje te bukur nga liqeni.
Ofrohet e mobiluar me nje stil modern dhe arredim mjaft cilesor.
Apartamenti eshte i pajisur me sistem qendror chiller per ngrohje dhe ftohje, ofron te gjitha pajisjet elektroshtepiake te nevojshme dhe disponon panele diellore.
Pjesa e kuzhines eshte e pajisur me mekanizem per hapjen dhe mbylljen automatike te sirtareve.
Mundesohen dhe 3 poste parkimi ne katin -1 te cilat lidhen me ashensor per tu ngjitur ne apartament.
Zona eshte mjaft e zhvilluar, kompleksi ofron siguri dhe te gjitha facilitetet per nje jetese komode.

Cmimi: 2150 euro/muaj (taksat e perfshira)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën