Apartament 3+1 me qira ne rezidencen Long Hill ne Tirane

ID TRR-421-6a
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1700
Kati 2
Sipërfaqe m2 160
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Apartment 3+1 per qira ne nje nga komplekset me te preferuara ne Lunder.

Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 3 kateshe me nje pamje mbizotruese te kompleksit.

Siperfaqe totale 160 m2 ofron sallon , kuzhina ne forme aneksi bashke me zonen e ngrenjes, 3 dhoma gjumi, 2 banjo dhe ballkon.

Ofrohet i mobiluar dhe i investuar ne cdo detaj me cilesi dhe me stil modern.

E gjithe shtepia eshte e shtruar me parket, kuzhina me cdo pajisje te nevojshme.

Ofrohen edhe 2 vende parkimi te perfshira ne cmim.

Kompleksi ofron siguri, administrim te mire, restorant , pishina, fusha te ndryshme si basketball tenis etj.


Cmimi 1700 Euro/muaj tatim i perfshire
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern 3+1 per qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8 te nje pa
Me Qira 321-17V 1800 €

Apartament modern 3+1 per qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje kompleks
Me Qira 316-63b 1600 €

Apartament me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje kompleks te ri prane zones ...

Apartament 3+1 papafingo me qera ne nje nder rezidenat me te reja dhe moderne ne Tirane.

Rezidenc
Me Qira 719-35a 1600 €

Apartament 3+1 papafingo me qera ne nje nder rezidenat me te reja dhe moderne ne Tirane. Rezidenca eshte e perbere ...

Apartament 3+1 me qira ne rruge Urani Pano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te r
Me Qira 121-22V 1800 €

Apartament 3+1 me qira ne rruge Urani Pano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdi Toptani, ne Tirane.
Ndodhet ne katin XI-te te nje pallati te
Me Qira 1218-38S 1800 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdi Toptani, ne Tirane. Ndodhet ne katin XI-te te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament me oborr me qera ne nje nga rezidencat me te preferuara ne zonen e Lundres.

Me siperfa
Me Qira 519-18a 1600 €

Apartament me oborr me qera ne nje nga rezidencat me te preferuara ne zonen e Lundres. Me siperfaqe totale 255 m2 e ...

Apartament luksoz 3+1 me qera ne qender te Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne nje nga rruget kryesor
Me Qira 114-19 1800 €

Apartament luksoz 3+1 me qera ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje nga rruget kryesore te qytetit, shume ...

Apartament me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nj
Me Qira 1017-16a 1800 €

Apartament me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ...