Apartament modern 3+1 me qira prane Stadiumit Air Albania ne Tirane

ID TRR-1023-16Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 2000
Kati 5
Sipërfaqe m2 180
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sheh Ahmet Pazari

Apartament modern 3+1 me qira tek Ambasador 2, ne rrugen Ahmet Sheh Pazari ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ri dhe modern me 2 ashensor.
Siperfaqja totale e apartamentit eshte 180m2, nga te cilat 164m2 eshte sperfaqja e brendshme.
Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne sallon spacioz, ambient gatimi i vecuar, 3 dhoma gjumi njera nga te cilat ka akses ne tualet, nje ballkon ku kane akse dy nga dhomat e gjumit, tualeti kryesor, depo dhe korridori lidhes.
Dhamt e gjumit jane te bollshme, dhe te organizuara si dhoma matrimoniale.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sistem qendror kondicionimi dhe kondicioner te vendosur ne cdo ambient.
Orientimi i apartamentit eshte VeriPerendim duke bere qe apartamenti te kete ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Mobilimi eshte modern dhe shtepia ofrohet per qira shume pak e banuar.
Shtepia eshte pjese e nje pallati te ri te pajisur me 2 ashensor, kamera sigurie dhe te mireadministruar.
Zona eshte shume e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Elbasanit, rruga Faik Konica, zonen e Parkut te Liqenit Artificial.
Mundesi parkimi ne katet e nendheshme.

Cmimi 2000 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 modern me qera te Nobis Center ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje pallati
Me Qira 213-43 1900 €

Apartament 3+1 modern me qera te Nobis Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri.  Ka ...

Apartament me qera ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare TEG ne Lunder.
E pozicionuar n
Me Qira 1215-6a 1900 €

Apartament me qera ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare TEG ne Lunder. E pozicionuar ne nje nga ...