Apartament modern 3+1 per shitje ne zonen e Xhamllikut ne Tirane

ID TRS-320-25a
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 240.000
Kati 9
Sipërfaqe m2 257
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Xhanfize Keko

Apartament 3+1 modern per shitje tek Profarma ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 9-te dhe te fundit te nje pallati te ri dhe modern.

Siperfaqja totale  e shtepise eshte 257 m2 dhe e brendshme 240 m2 e ndare ne sallon te madh, pjesa e kuzhines dhe zones se ngrenjes, 3 dhoma gjumi njera prej te cilave e pajisur me dhome garderobe, 3 tualete, dhome lavanderi , ballkon dhe veranda me pamje te hapur perpara.  

Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire i investuar me mure te reja, system ndricimi modern, ngrohje ftohje nepermejt sistemit qendror , parket ne te gjitha ambientet , oxhak me system ventilimi.

Kuzhina ofrohet e pajisur me te gjitha pajisjet cilesore.

Ka nje orientim te gjere Jug dhe Veri.

Zona ofron akses te shpejt ne unazen e Tiranes, rrugen Arkitekt Kasemi, zonen e Brrylit etj.
Pallati ofron administrim dhe ashensor.


Ofrohen dhe vende parkimi me cmim ekstra 14.000 Euro 

Cmimi 240.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Papa Kristo Negovani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nj
Në Shitje 919-2L 245.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Papa Kristo Negovani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri qe ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje vile 4
Në Shitje 1220-22V 230.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile 4 kateshe. Ka nje ...

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pe
Në Shitje 1117-167 250.000 €

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallat ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Në Shitje 121-29V 231.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 ne shitje tek Kompleksi Kika ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 10-te te nje palla
Në Shitje 615-25m 250.000 €

Apartament 3+1 ne shitje tek Kompleksi Kika ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-
Në Shitje 214-40b 250.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pa
Në Shitje 518-50L 245.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, shume ...