Apartament 3+1 ne shitje prane zones se Vasil Shantos ne Tirane

ID TRS-823-18R
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 244.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 157
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ramazan Demneri

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Ramazan Demneri ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri pa ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 157 m2 dhe te brendshme prej 139 m2 te organizuar ne nje sallon, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 korridore dhe 3 ballkone 
Banesa ofrohet e pamobiluar, e shtruar me pllake dhe ne gjendje mjaft te mire.
Dhomat kane ndricim natyral te bollshem gjate gjithe dites.
Shtepia eshte e pajisur me sistem elektrik dhe hidraulik cilesor.
Zona eshte e qete, e sigurte, ofron te gjitha facilitetet e nevojshme ne perditshmeri.
Ka akses te menjehershem ne Bulevardin Bajram Curri, Bulevardin Gjergj Fishta, rrugen Isuf Elezi, Unazen e Madhe, rrugen Muhamet Gjollesha, rrugen Sulejman Delvina etj.
Prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie.. 

Cmimi: 244.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 modern per shitje tek Profarma ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane.

Pozicionohet ne
Në Shitje 320-25a 240.000 €

Apartament 3+1 modern per shitje tek Profarma ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te dhe te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kodra e Diellit, prane Residences Kodra e Diellit 1, ne Tirane.
Në Shitje 424-32Z 230.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Kodra e Diellit, prane Residences Kodra e Diellit 1, ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Apartament 3+1 per shitje  prane qendres se Tiranes. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Në Shitje 1023-3X 240.000 €

Apartament 3+1 per shitje  prane qendres se Tiranes.  Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Endri Keko, prane Bulevardit Zhan Dar'k ne Tirane.
Banesa e
Në Shitje 524-36Z 235.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Endri Keko, prane Bulevardit Zhan Dar'k ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pa
Në Shitje 518-50L 245.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, shume ...

Apartament 3+1 per shitje prane  rruges se Elbasanit ne Tirane.
Pozicionohet ne kati
Në Shitje 120-15a 255.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane  rruges se Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e fundit te nje ...

Apartament 3+1 per shitje tek Kopshti Zoologjik, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne
Në Shitje 424-7Z 253.000 €

Apartament 3+1 per shitje tek Kopshti Zoologjik, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje ...

Apartament 3+1 ne shitje prane Kopshtit zoologjik ne Tirane
Ndodhet ne katin e katert te nje pallat
Në Shitje 1122-73G 230.000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane Kopshtit zoologjik ne Tirane Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Ofron nje ...