Apartament modern me qera ne rrugen e Elbasanit, Tirane.

ID Trr-320-28N
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 7
Sipërfaqe m2 84 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Elbasanit

Apartament 1+1 per qira  perballe Fakultetit te Gjuheve te Huaja ne Tirane

Apartamenti ndodhe ne katin e shtate ten je pallati te ri dhe modern.

 Me nje siperfaqe totale prej 84m2 apartamenti ofrohet i mobiluar dhe shume modern i organizuar me sallon, kuzhine, 1 dhome dhe 1 tualet.

Persa i perket ngrohjes kane nje oxhak funksional bioetanol, nderkohe dyshemeja eshte e shtruar me parket druri.

Ngrohja dhe ftohja e ambjentit sigurohet me sistem kondicionimi VRF.

Zona ku ndodhet apartamenti ka hasur nje zhvillim mjaft te vrullshem vitet e fundit, e ndodhur shume prane Liqenit Artificial dhe Fakulteteve te ndryshme si Fakultetit te Gjeologjise dhe i Minierave, Fakultetit te Gjuheve te Huaja, Ekonomikut etj.

Ka akses te vazhdueshem te linjave urbane.

Cmimi 1000 Euro ne muaj +1post parkimi (taksat e perfshira)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te
Me Qira 916-40K 900 €

Apartament modern 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te banim te nje nga ...

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.
Me nje siperfaqe prej 94 m2 ambienti ndahet
Me Qira 216-57b 900 €

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 94 m2 ambienti ndahet ne sallon, vend ...

Apartament me qera tek Libri Universitar ne Bllok.
Ndodhet ne rrugen Abdyl Frasheri, ne nje pallat
Me Qira 314-36a 900 € €

Apartament me qera tek Libri Universitar ne Bllok. Ndodhet ne rrugen Abdyl Frasheri, ne nje pallat te ri dhe shume te ...