Apartament modern me qera prane Gardes te Tiranes (TRR-716-17b)

ID TRR-716-17b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1200 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 112 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ibrahim Rugova

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, prane sheshit Nene Tereza.

Banesa ka siperfaqe prej 112 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar ne aneks, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon.

Ofrohet plotesisht e mobiluar. Mobilimi i tij eshte bashkohor dhe pothuajse i ri.

Apartamenti ju ofron kushte komode, hapesira te bollshme, ngrohje ftohje ne cdo dhome me kondicioner Daikin, dritare dopio xham te pajisura me grila dhe drite natyrale pothuajse gjithe diten.

Ballkoni ofron pamje te zones perreth dhe eshte i orientuar nga jugu.

Kjo prone pozicionohet ne nje pike kyce te qytetit, disa minuta larg liqenit Artificial, zones se Bllokut, sheshit Wilson dhe qendres se Tiranes.

Zona perreth eshte e qete, e zhvilluar dhe shume e preferuar nga te huajt. Prane saj do te gjeni dyqane te ndryshme, bar-kafe, restorante, supermarkete, minimarkete dhe shume sherbime te tjera mund tju nevojiten.

Pallati eshte nje nder me modernet e zones duke ju ofruar cilesi te larte ndertimi, sensor ndricimi, kod sigurie per cdo banor, ashensor, administrim, siguri me kamera e roje 24-ore etj.

Brenda cmimit perfshihet edhe nje vend parkimi per makinen ne katet e nendheshme.

Cmimi 1200 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Pozicionohet ne katet e larta ne nje pal
Me Qira 1015-3b 1100 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta ne nje pallat te ri te ...

Apartament me qera ne rrugen janosh Huniadi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri
Me Qira 1117-37R 1300 €

Apartament me qera ne rrugen janosh Huniadi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare ne nje kompleks te ri
Me Qira 516-17b 1100 €

Apartament me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare ne nje kompleks te ri rezidencial prane ...

Apartament lukzos 2+1 me qera te Parku i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati t
Me Qira 513-7 1100 €

Apartament lukzos 2+1 me qera te Parku i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri, me siperfaqe ...

Apartament  me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin
Me Qira 1015-12K 1100 €

Apartament  me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 7-te dhe ofron ...

Apartament 2+1 me qera Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te n
Me Qira 516-16K 1300 €

Apartament 2+1 me qera Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje palla
Me Qira 1019-16T 1300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament modern 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri, prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhe
Me Qira 918-40E 1100 €

Apartament modern 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri, prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e VII-te ...